Connect with us

Zprávy

Joyson PlasTec přechází na cloudové řešení Infor pro automobilový průmysl

Infor, dodavatel cloudových aplikací, oznámil, že Joyson PlasTec GmbH bude implementovat Infor CloudSuite Automotive, multi-tenantní cloudové řešení specificky určené pro automobilový průmysl. Výrobce plastových komponent do automobilového průmyslu tím získá větší flexibilitu a schopnost rychle reagovat na změny na extrémně konkurenčním trhu.

Od svého založení v roce 1986 se Joyson PlasTec GmBH stal předním dodavatelem plastových komponent pro automobilové výrobce. Jeho portfolio zahrnuje interiérové a exteriérové díly na bázi vstřikování plastů jak pro osobní, tak nákladní vozy. Společnost patří do skupiny Ningbo Joyson Electronic, jejíž pobočky zásobují přední automobilové značky elektronikou a dalšími díly. Joyson PlasTec zaměstnává zhruba 380 lidí v bavorském Alberthausenu.

Infor CloudSuite Automotive představuje platformu splňující všechny klíčové potřeby automobilového průmyslu. Obsahuje široké spektrum funkčností zaměřených za řízení výroby a kvality, řízení dodavatelského řetězce, plánování a řízení vztahů se zákazníky. Rovněž integruje analytické řešení Infor Birst. Zákazník od zprovoznění očekává výrazné zrychlení reportovacích a rozhodovacích procesů.

Řešení rovněž nabízí podporu v oblasti Internetu věcí (IoT), machine-to-machine konektivity a elektronické výměny dat (EDI) postavené na platformě Amazon Web Services (AWS). Vedle maximální úrovně bezpečnosti a výkonností byly hlavními důvody pro volbu řešení Infor také škálovatelnost a příznivý poměr cena/výkon cloudové varianty.

„Výhodou tohoto řešení je, že dokonale navrženo pro potřeby automobilového průmyslu a je vysoce škálovatelné,“ řekl Jörg Koch, finanční ředitel Joyson PlasTec. „Infor CloudSuite Automotive je živé softwarové řešení a díky multi-tenantnímu cloudu budeme mít k dispozici vždy nejaktuálnější technologie a budeme se moci soustředit výhradně na hlavní výzvy svého podnikání.“

Během nasazení zákazník využije nejnovějšího implementačního konceptu 60-30-10, kdy bude s pomocí implementačního akcelerátoru nasazeno 60 % standardní funkčnosti a procesů a dalších 30 % s využitím konfigurátoru k zajištění hladkého přechodu na ostrý provoz. Zbylých 10 % vysoce specifických a unikátních podnikových procesů bude vyřešeno dodatečně. Takto bude zajištěna vysoká kvalita a rychlost nasazení celého systému.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com