Zprávy

JELÍNEK interiér roste bezpečně s GFI Unlimited

Společnost GFI Software, dodavatel řešení pro bezpečnost a správu v podnikových sítích, uvedla, že společnost JELÍNEK Interiér využívá produkty Kerio Connect a Kerio Control ke spolehlivému zajištění elektronické pošty a zabezpečení rostoucí sítě svých poboček. Řešení využívající výhodný model GFI Unlimited nasadila a spravuje NanoCom IT Services, partner společnosti GFI Software na českém trhu.

JELÍNEK interiér s.r.o. je přední výrobní společností, která dodává kompletní vybavení interiérů včetně schodišť, zábradlí, dveří, podlah, obkladů, nábytku a dalších interiérových prvků. Vše vyrábí a kompletně montuje po celé ČR a SR. Zaměřuje se jak na standardní konfekční výrobu, tak na unikátní zákaznické návrhy ve spolupráci s bytovými architekty a designéry.

Společnost dlouhodobě využívá řešení Kerio Connect a Kerio Control. Vzhledem k dynamické expanzi společnosti a propojenosti centrály a poboček bylo nutné neustále rozšiřovat síť o nové uživatele. Firma proto hledala co nejefektivnější způsob, jak udržet co maximální IT bezpečnost i během svého růstu a nalezla ho v licenčním modelu GFI Unlimited. Díky GFI Unlimited si zákazník nemusí kupovat každou licenci zvlášť, ale za cenu jednoho produktu umožňuje neomezené propojení lokálních sítí jednotlivých poboček do VPN a jednotný přístup do internetu.

„Po nasazení Connectu a následném nasazení Controlu bylo GFI Unlimited logickým vyústěním, které nám pomohlo v rozvoji společnosti a propojení nově vznikajících poboček,“ řekl Adam Jelínek, jednatel společnosti JELÍNEK interiér s.r.o. „Pro nás je nejdůležitější, že s využitím Kerio Control může každý náš pracovník fungovat, ať už je kdekoliv, jako kdyby seděl v naší centrále. Tím pádem můžeme mít všechna data na jednom místě chráněná jedním firewallem, což zaručuje vysokou míru bezpečnosti. Bonusem je pak určitě také přehlednější a snazší práce uživatelů s daty a jejich vyšší produktivita.“

Součástí plánů firmy do budoucna je nasadit nástroj GFI LanGuard umožňující efektivní vzdálenou správu záplatování v geograficky distribuovanému prostředí, který by sloužil jako další vrstva ochrany sítě zákazníka.

Exit mobile version