Zprávy

Infor uvádí nový Infor Marketplace

Infor ohlásil Infor Marketplace, tržiště řešení rozšiřujících a vylepšujících stávající investice zákazníků do technologií Infor. Infor Marketplace je vytvořen k jednoduššímu hledání, pořizování a licencování odvětvově-specifických a mikro-vertikálních řešení integrovatelných s portfoliem podnikových aplikací Infor.

Infor Marketplace dostupný na adrese https://market.infor.com aktuálně slouží jako místo, kde se zákazníci mohou zaregistrovat a získat prezentace a další informace o širokém spektru řešení a služeb Infor a jeho partnerů. Infor plánuje transformovat stránku na platformu umožňující provisioning v reálném čase na bázi standardní e-commerce funkčnosti.

„Uvedení Infor Marketplace podporuje náš koncept poskytovat chytrý, předkonfigurovaný a moderní podnikový ekosystém,“ řekl Soma Somasundaram, výkonný technický ředitel a prezident produktové divize v Infor. „Očekáváme, že brzy budeme schopni poskytnout přístup ke stovkám řešení integrovatelných se softwarem Infor či postavených na platformních technologiích Infor. Účelem Infor Marketplace je představit zákazníkům nová, inovativní řešení, od partnerských aplikací, které vykrývají detailní funkčnosti, až po volně přístupný obsah Infor včetně vizualizací, rozšíření a widgetů.“

Infor Marketplace rovněž představuje velkou a neustále rostoucí partnerskou síť. Nabízí partnerům v roli nezávislých softwarových výrobců (ISV) možnost dalšího zviditelnění pro více než 65 000 zákazníků Infor. V nadcházejících měsících budou přidávány další funkčnosti dovolující ISV partnerům zjednodušit akvizici zákazníků, fakturace, platby a automatizovaný provisioning.

Infor Marketplace bude sloužit zákazníkům jako jednotné místo pořízení jedinečných a inovativních softwarových řešení, včetně analytických aplikací, technologií umělé inteligence a strojového učení, a rozšířit produkty Infor o další odvětvově-specifické funkčnosti s přidanou hodnotou. Uživatelé budou mít také možnost sledovat hodnocení a recenze jiných zákazníků, aby si mohli zvolit nejvhodnější řešení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version