Connect with us

Zprávy

Huawei na MWC 2023: svět potřebuje silnější ICT průmysl a digitální ekonomiku

Na největším veletrhu mobilních technologií MWC Barcelona 2023 ani letos nechybí společnost Huawei, jejíž zástupci se v rámci veletrhu setkávají s operátory, průmyslovými partnery a dalšími klíčovými hráči z celého světa, aby společně prozkoumali, jak využít úspěch 5G technologií jako odrazový můstek k prosperitě inteligentního světa a jakým způsobem uplatnit obchodní rámec GUIDE k položení základů pro 5.5G.

Výstavní prostor společnosti Huawei na MWC Barcelona 2023.

Hlavní výstavní prostor společnosti Huawei v hale č. 1 se nese v duchu tématu „Průvodce inteligentním světem plným naděje” a vykresluje svět poháněný digitální ekonomikou protkaný vzájemnou spoluprací, která přináší netušené možnosti. Technologický gigant na veletrhu v rámci tohoto konceptu také představuje své nejnovější produkty a řešení, která přinášejí dokonalé 5G zážitky, prémiové a inteligentní vysokorychlostní připojení, digitální a inteligentní transformaci, včetně nového řešení podporující udržitelnost odvětví – Green 1-2-3. Portfolio společnosti Huawei demonstruje její závazek budování cesty k éře 5.5G pomocí inovací, vytvářet hodnotu pro zákazníky a stimulovat digitální ekonomiku.

Globální komerční úspěch technologií 5G byl definitivně stvrzen na konci roku 2022, kdy je využívala již více než miliarda mobilních uživatelů. Přední operátoři ve Finsku, Švýcarsku, Jižní Koreji, Číně či Kuvajtu již dosáhli míry rozšíření 5G mezi běžné uživatele na více než 30 % a přes 30 % jejich současného datového provozu je uskutečněno prostřednictvím 5G. Podle nejnovější zprávy společnosti Ookla „5G City Benchmark Report“ sehrála společnost Huawei důležitou roli při budování 5G sítě ve všech 10 nejvýznamnějších městech ze 40 vybraných metropolitních reprezentantů s podporou 5G po celém světě. Dle výsledků měření výkonu 5G v této desítce měst poskytují 5G sítě budované společností Huawei nejlepší zážitek.

Významné investice do infrastruktury ICT podněcují růst digitální ekonomiky a ukazuje se, že s vývojem od generace ke generaci se tento efekt dále posiluje o 15 %. Společnost Huawei proto při pohledu na budoucnost věří, že její obchodní rámec GUIDE přinášející komplexní přístup k 5G a 5.5G jasně určuje, jak bude vývoj ICT postupovat a jak lze v rámci odvětví přinášet větší hodnotu. Huawei se tímto také zavazuje v pokračování spolupráce se zákazníky a partnery na inovacích, budování inteligentní konektivity a předefinování výpočetní techniky. Tato má vytvořit další hodnotu pro odvětví ICT a učiní toto odvětví jako celek odolnějším a prosperujícím.

Veletrh MWC Barcelona 2023 probíhá od 27. února do 2. března ve španělské Barceloně. Společnost Huawei představí své produkty a řešení na stánku 1H50 ve Fira Gran Via Hall 1. Společně s globálními operátory, profesionály v oboru a vůdčími zástupci veřejného mínění provede návštěvníky tématy, jako jsou obchodní úspěch 5G, příležitosti 5,5G, zelený rozvoj, digitální transformace a vize využití strategie GUIDE k položení základů pro 5,5G.

Další informace naleznete na: https://carrier.huawei.com/en/events/mwc2023.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com