Connect with us

Zprávy

HAVI Group zefektivňuje skladové operace s Infor WMS

Infor, dodavatel odvětvově-specifických cloudových řešení, oznámil, že HAVI Group, globální poskytovatel logistických služeb s centrálou v Německu, nasadil systém pro řízení skladových operací Infor WMS v cloudu. HAVI je globální distribuční společnost, která optimalizuje a spravuje dodavatelské řetězce předních značek v potravinářském odvětví.

HAVI plánuje do konce roku 2026 implementovat Infor WMS na více než 50 svých distribučních centrech v Evropě a Japonsku. Řešení v těchto lokalitách přispěje ke kontinuálnímu zlepšování služeb, efektivity a provozní stability.

Po více než roce výběrového řízení si společnost HAVI vybrala Infor WMS na základě špičkové technologické architektury, která zajišťuje nejvyšší standardy IT bezpečnosti, nepřetržitou dostupnost služeb, optimální provozní efektivitu, a zajištění bezpečnosti a sledovatelnosti potravin v celém dodavatelském řetězci. HAVI rovněž spoléhá na využití pokročilých funkcí pro řízení skladových operací a plánování zdrojů, které zahrnují 3D vizualizaci a přístup primárně založený na datech a informacích.

HAVI našla v Infor WMS ideální řešení, protože multi-tenantní cloud podporovaný službou AWS (Amazon Web Services) poskytuje pravidelné aktualizace, což zajišťuje vždy aktuální verzi Infor WMS. Řešení pro řízení skladových operací poskytuje vizuální sledování a kontrolu objednávkových procesů. Kapacity zdrojů lze sledovat v reálném čase, což umožňuje rychle optimalizovat provoz podle potřeby. Kromě toho je se systémem Infor WMS integrováno plánování a řízení pracovních sil, které umožňuje efektivnější a účinnější řízení poptávky po službách, takže software lze využít ke komplexnímu řízení a evidenci všech činností distribučního centra.

„Infor WMS nabízí mnoho funkcí, které nám dovolují reagovat na měnící se potřeby našich zákazníků, a to díky standardizaci, pokročilejšímu plánování a realizaci. Vidíme také příležitosti ke zvýšení naší provozní výkonnosti zavedením nových technologií a automatizace, protože ty mohou přispět k ještě vyšší úrovni bezpečnosti na pracovišti a zároveň zvýšit komfort zaměstnanců,“ říká Rafael Gomez, senior viceprezident HAVI pro operace dodavatelského řetězce a řízení přepravy.

„S ohledem na současnou hospodářskou krizi se ukazuje zásadní význam dodavatelských řetězců pro globální ekonomiku. Z tohoto důvodu jsme s radostí přivítali společnost HAVI do řad našich zákazníků,“ řekl Wolfgang Kobek, regionální ředitel společnosti Infor. „Jsme si vědomi své zodpovědnosti – zejména s ohledem na IT bezpečnost – a těší nás, že dokážeme naším softwarem plnit aktuální potřeby rychle se měnících dodavatelských řetězců.“

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com