Connect with us

Zprávy

GFI Software uvádí AppManager pro jednotnou správu IT

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla nový produkt GFI AppManager. Inovativní cloudová platforma poskytuje MSP a resellerům v rámci partnerské sítě GFI unikátní řešení pro správu komunikačních, bezpečnostních a síťových nástrojů z jednoho centrálního panelu. MSP poskytovatelé pak mohou nově využít jedno rozhraní pro všechny své zákazníky a řešení, které zefektivní správu infrastruktur jejich zákazníků.

Správa celého souboru řešení je s produktem GFI AppManager velmi jednoduchá a účinná, přičemž pokrývá veškeré detailní funkčnosti a potřeby SMB firem. Poskytovatelé MSP mohou snadno konfigurovat jakékoliv či všechna zařízení pod svou správou a zjednodušit administraci širokého spektra instalovaných řešení na různých lokacích. GFI AppManager také nabízí monitoring a notifikace v reálném čase, když MSP poskytovatelům umožňuje nastavit chybová hlášení s cílem okamžitého řešení nastalé situace. GFI AppManager poskytuje podporu různorodým IT řešením, od poštovního serveru přes archivaci až po firewall, a je plně rozšiřitelný o jednoduché API rozhraní pro podporu dalších řešení.

„S více než 20 lety dodávek oceňovaných IT řešení pro malé a střední podniky dobře rozumíme důležitosti komplexní správy IT řešení pro MSP poskytovatele,“ řekl Eric Vaughn, výkonný ředitel GFI Software. „Uvedení GFI AppManager reprezentuje milník v našem úsilí o poskytování špičkových technologií našim partnerům a zajištění úspěšné správy kritických IT systémů u zákazníků. GFI AppManager představuje inovativní sjednocenou a rozšiřitelnou platformu, na kterou se organizace budou moci plně spolehnout, proaktivně minimalizovat bezpečnostní rizika a pracovat v souladu s bezpečnostními standardy.“

AppManager nabízí GFI partnerům robustní platformu pro zajišťování IT bezpečnosti, když zahrnuje proaktivní monitoring zranitelností a hrozeb zaměřených na uživatele, sítě a aplikace a pomáhá IT týmům předcházet potenciálním bezpečnostním rizikům. S funkcí GFI AppManager RADAR lze s využitím technologie strojového učení automatizovat detekci a reakci na nejrůznější hrozby, takže IT týmy mohou minimalizovat rizika pro kritické systémy a aplikace.

A v neposlední řadě GFI AppManager pomáhá organizacím dodržovat předpisy typu GDPR, NIS2 a ISO27001. Poskytuje komplexní reporting a analýzy umožňující rychle identifikovat mezery v procesech a zahájit nezbytné kroky k jejich vyřešení. Informace o produktu, který bude dostupný v 1. čtvrtletí 2023, lze nalézt na https://www.gfi.com/appmanager.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com