Connect with us

Zprávy

GFI KerioConnect ve verzi 10 posiluje spolupráci SMB týmů

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, oznámila verzi GFI KerioConnect 10 obsahující významné inovace, zejména v oblasti integrace umožňující zefektivnit spolupráci týmům v malých a středních firmách (SMB).

Jako jedno z nejbezpečnějších a nejflexibilnějších on-premise řešení elektronické pošty v SMB segmentu nabízí nejnovější GFI KerioConnect tyto hlavní inovace:

  • Až 6x rychlejší vyhledávání e-mailů v Microsoft Outlook v porovnání s předchozí verzí
  • Podporu pro nejnovější verzi ActiveSync (16.1) k bezproblémové spolupráci uživatelů mobilních zařízení, včetně možnosti synchronizace kalendářových příloh a rozepsaných e-mailů
  • Novou integraci s kalendářem v Microsoft Teams

Nové funkce umožňují uživatelům GFI KerioConnect se snáze propojit, sdílet a spolupracovat, a tak zvládat své úkoly mnohem efektivněji bez ohledu na to, jaké zařízení a jakou aplikaci využívají. GFI KerioConnect 10 tímto posiluje pozici špičkového řešení pro SMB firmy, které potřebují komunikační řešení na kvalitativní úrovni velkých společností. Stávající zákazníci navíc získávají přístup ke všem vylepšením a výhodám bez jakýchkoliv dodatečných nákladů.

V letošním roce již získal produkt GFI KerioConnect osm nových funkcí a vylepšení, jako například multi-serverovou podporu, a stalo se preferovaným řešením pro organizace všech velikostí díky uživatelské přívětivosti, snadné údržbě, flexibilitě a škálovatelnosti. Jako řešení poštovního serveru, a místroj komplexní podnikové komunikace a spolupráce využíváné mnoha tisíci SMB firem po celém světě představuje vedoucí on-premise alternativu ke cloudovým e-mailovým řešením. Více na gfi.com/kerioconnect.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com