Connect with us

Zprávy

Epson představuje nové univerzální stolní skenery A4 s nejmenším instalačním prostorem ve své třídě

Společnost Epson představuje čtyři nové stolní skenery DS-C330, DS-C490, ES-C320W a ES-C380W, které vychází vstříc potřebám digitalizace, reagují na nové kancelářské výzvy vzniklé rozšířením hybridní práce a cílí především na sdílené pracovní prostory, menší kanceláře a pracoviště s omezeným místem.

Tyto nové skenery zabírají výrazně méně místa a dávají uživatelům volnost ve výběru nejvhodnější dráhy papíru. Jednoduchý prvek v podobě páčky umožňuje snadno změnit zakřivenou dráhu papíru na rovnou, což rozšiřuje možnosti zpracování předloh a umožňuje skenovat více typů dokumentů – od cestovních pasů po papírové role – při rychlosti 30–40 str./min. dle modelu.

Marcel Divín, National Sales Manager společnosti Epson Europe CZ&SK, říká: „Společnost Epson je dobře známá svými inovacemi, které zákazníkům pomáhají zdolávat výzvy, a tyto nové produkty nejsou výjimkou. Jedinečná univerzálnost těchto skenerů – která spočívá v nastavení dráhy předlohy, takže lze zpracovávat více typů předloh a úloh, a výrazně malých rozměrech – znamená, že i v hybridních a sdílených prostředích, kde je nouze o místo, mohou uživatelé snadno začlenit a používat vysoce kvalitní skenovací řešení pro digitalizaci.“

Modely ES-C320W a ES-C380W umožňují bezdrátové skenování, zatímco ES-C380W s technologií Epson ScanWay představuje samostatné řešení, které nevyžaduje počítač a veškeré skenování či výběr pracovních postupů probíhá na dotykovém panelu. Sada Epson Connect umožňuje skenovat do oblíbených cloudových služeb, jako je OneDrive, Sharepoint Online nebo Microsoft Teams.

Všechny modely disponují řadou technologií pro lepší práci s obrazem a textem, včetně optického rozpoznávání znaků (OCR), ochrany dokumentů a zjednodušení výběru cíle nebo pracovního postupu.

Celá organizace Epson dává velký důraz na řešení problémů udržitelnosti a zavázala se, že k výrobě těchto produktů použije až 30 % recyklovaného plastu. Jedná se o jeden z kroků směrem ke strategickému cíli dosáhnout nezávislosti na podzemních zdrojích do roku 2050.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com