Connect with us

Zprávy

Epson na veletrhu FESPA představuje širokou škálu tiskových zařízení

Společnost Epson oslaví dlouho očekávaný návrat veletrhu FESPA sérií živých ukázek tisku, které představí na svém stánku na letošním ročníku veletrhu. K celosvětovému technologickému lídrovi se připojí řada jeho partnerů z celé Evropy, aby předvedli rozmanitá tisková zařízení a ohromující výsledky, kterých lze pomocí jeho oceňovaných profesionálních inkoustových tiskáren dosáhnout. Společně předvedou, že pro firmy je nyní snazší než kdykoli předtím diverzifikovat podnikání do nových oblastí a zajistit si další zdroje příjmů.

Stánek bude rozdělen do různých zón, které jsou navrženy tak, aby přiblížily celou škálu možností tisku.

V zóně věnované propagaci předvedou dvě stolní sublimační tiskárny Epson a tiskárna SC-F2100 DTG, jak může malá firma nebo začínající podnik expandovat do oblasti personalizovaného sortimentu, jako jsou hrnky, klíčenky, kryty na telefony, podložky pod myš, trička nebo polštáře. První sublimační tiskárna Epson formátu A4, SureColor SC-F100, je ideální tam, kde je nedostatek prostoru. 24palcová tiskárna SureColor SC-F500 nabízí rychlé časy zpracování, spolehlivost a nízké celkové náklady na vlastnictví. Tyto tiskárny, které se snadno nastavují a používají bez nutnosti odborných znalostí, pracují s 3D tiskovým strojem SubliTec.

Nejnovější tiskárna Epson pro přímý tisk na oděvy SureColor SC-F3000 spolu s tepelným tunelem a tepelným lisem značky Schulze představí kompletní balíček DTG pro navrhování a potisk triček, polokošil, tašek a dalších textilních předmětů, který je ideální pro větší objemy a aplikace pro tisk z webu.

Každý den výstavy bude v provozu nová generace digitální textilní tiskárny Epson Direct to Fabric, Monna Lisa ML-8000. Tato tiskárna byla navržena tak, aby byla flexibilní a udržitelná, a díky 8 nejnovějším tiskovým hlavám PrecisionCore dosahuje rychlosti tisku 155 metrů čtverečních za hodinu (600 × 600 dpi – 2 průchody[1]). Díky vysoké kvalitě tisku, produktivitě, stabilnímu provozu a minimálním prostojům umožňuje snadný provoz za přijatelnou cenu, takže je ideální pro společnosti, které chtějí přejít na digitální tisk. Tiskárna ML-8000 tiskne na bavlnu pigmentovým inkoustem ve spojení se sušičkou Unitech Mini Rainbow.

Sublimační tiskárny Epson SureColor SC-F9400H a SC-F10000H budou pracovat s fluorescenčními inkousty a předvedou řadu aplikací včetně módy, sportovního oblečení, bytového textilu a měkkého značení. SureColor SC-F9400H s úhlopříčkou 64 palců má dvě fluorescenční inkoustová řešení (žluté a růžové), která dodávají intenzitu jasným a živým barvám. Šestibarvovou sublimační tiskárnu SC-F10000H s úhlopříčkou 76 palců a průmyslovým provedením lze nakonfigurovat tak, aby obsahovala originální fluorescenční (žlutý a růžový) nebo světlé inkousty (azurový nebo purpurový) a ještě více tak rozšířila nabídku produktů.

V sekci značení předvede oceňovaná, první velkoformátová tiskárna Epson s inkoustem na bázi vodní pryskyřice, SureColor SC-R5000L, jak snadné je tisknout na širokou škálu podkladů včetně tapet, měkkého značení a křídového papíru. Tiskárna kombinuje vysokou úroveň konzistentnosti barev a přesnosti tisku, flexibilitu médií a spolehlivost, a proto se ideálně hodí pro aplikace v citlivějších vnitřních prostorách, jako jsou školy a nemocnice. V rámci veletrhu proběhly živé ukázky výroby tapet na špičkových strukturovaných tapetách Digimura 1.1 Tactile od firmy Papergraphics, vytištěných na tiskárně SC-R5000L a profesionálně řezaných na řezačce tapet Fotoba XDL 170-WP.

K vidění bude první plochá UV tiskárna Epson SureColor SC-V7000, která je ideální pro potisk poutavých prodejních stojanů, venkovních nápisů, výloh, obalů a dekorativních produktů. Nabízí všestranné využití na široké škále pevných podkladů dodávaných společností Multipanel UK. To firmám umožňuje rozšířit portfolio služeb a dosahovat trvale vysoce kvalitních výsledků. Tato tiskárna je vybavena jedinečnou konfigurací UV inkoustů Epson UltraChrome, včetně červené, šedé, bílé a laku.

Objevte rozsáhlou škálu kreativních aplikací, které vytiskne oceňovaná tiskárna Epson SureColor SC-S80600L, jež nabízí přesný, vysoce kvalitní a vysoce produktivní tisk nápisů a reklamních ploch. Tiskárna SureColor SC-S80600L s úhlopříčkou 64 palců a 10 barvami tiskne na širokou škálu médií včetně polepů aut a vinylů a zajistí vynikající, barevně přesné výtisky.

V zóně věnované tisku informačních nápisů se ke společnosti Epson připojí také společnost Graphtec Europe se svou řezačkou na vinyl Graphtec FC9000-140 a plochou řezačkou FCX2000-60VC.

Mezi partnery společnosti Epson v oblasti médií pro tisk značení patří společnosti Avery Dennison, Drytac, Innova Art, Kavalan, Multipanel UK, Neschen a Papergraphics, které předvádějí řadu tiskových aplikací na různá média a substráty.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, uvedl: „Vzhledem k tomu, že se společnosti po celé Evropě zotavují z lockdownu, nebyla nikdy lepší doba pro diverzifikaci podnikání do nových rostoucích trhů a maximalizaci potenciálu příjmů, který tyto oblasti mohou přinést. Náš sortiment tiskáren vystavený na veletrhu FESPA spolu s řešeními nabízenými mnoha našimi klíčovými partnery ukazuje, jak snadno a úsporně mohou tiskárny tyto možnosti nabídnout.“

[1]  S 300x300dpi 4 polotónové vrstvy, *2: S 300x300dpi 2 polotónové vrstvy.

 

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com