Connect with us

Zprávy

Elvira rozšiřuje portfolio o 3D tiskárny Raise3D

Společnost Elvira, přední dodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3D, zahájila distribuci globálního výrobce 3D tiskáren Raise3D. Portfolio postavené na špičkové technologii 3D tisku zahrnuje vysoce spolehlivé stolní 3D tiskárny. Pro všechny, kdo pracují s velkoformátovými FFF/FDM tiskárnami diametru 1,75, tak nyní může Elvira nabídnout i stolní alternativu pro vysoce přesné prototypování a výrobu modelů.

V současné době, kdy průmysl hledá úspory, představují 3D tiskárny pro každý výrobní podnik významný přínos v inovaci, úspoře nákladů i nezávislosti. Při konvenčních výrobních technologiích je 3D tisk mimořádným benefitem pro vývoj, prototypování a malosériovou výrobu. Z tohoto pohledu nabízejí 3D tiskárny Raise3D zákazníkům mimořádný potenciál výroby modelů ze široké škály materiálů ve vysoké kvalitě a výkonu. Klíčové produkty v nabídce společnosti Elvira zahrnují:

• Raise3D Pro3 Plus – Profi 3D tiskárna pro velké výtisky, která zajišťuje spolehlivý 3D tisk širokou škálou filamentů v uzavřené tiskové komoře. Vysoká kvalita povrchu a vytištěného detailu dokazuje, že FDM tisk je nejen cenově příznivý, ale dokáže vytvořit finální model bez nutnosti dalších dokončovacích operací. To vše v rozměru výtisku až 300 x 300 x 605 mm.

• Raise3D Pro3 – Profi 3D tiskárna pro větší výtisky je stejně vybavená 3D tiskárna jako předchozí a se shodným tiskovým prostorem při nižší výšce (až 300 x 300 x 300 mm). Umožňuje tisknout ve vysoké kvalitě povrchu a vytvořeného detailu s využitím široké škály filamentů v uzavřené tiskové komoře.

• Raise3D E2 – Univerzální spolehlivá profesionální 3D tiskárna se dvěma nezávislými tryskami IDEX technologie FDM s dokonalou kvalitou tisku povrchu (rozměru až 330 x 240 x 240 mm) a detailu, umožňující využít širokou škálu filamentů. V uzavřené tiskové komoře lze vytvářet modely i z technických filamentů.

„V téměř 3 měsíce trvajícím testování různých modelů a materiálů jsme si ověřili, že tiskárny Raise3D představují špičku v oboru,“ řekl Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira. „Můžeme potvrdit a kdykoliv demonstrovat, že modely řady Pro3 a E2 se vyznačují vysokou přesností, kvalitou tisku a produktivitou. Testovali jsme v minulosti mnoho 3D tiskáren a naše poznatky a zkušenosti s Raise3D tiskárnami naprosto předčily naše očekávání.“

3D tiskárny Raise3D jsou okamžitě dostupné jak v e-shopu www.abc3d.cz, tak v showroomu společnosti Elvira. Součástí oznámené distribuce jsou dodávky veškerého potřebného příslušenství – ať již filamentů, trysek, tiskových desek, buildtaků a dalších – a zajištění průběžné technické podpory dle potřeby klienta.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com