Connect with us

Zprávy

Dell Technologies přináší do České republiky inovativní způsob financování technologií

Společnost Dell Technologies otevírá v České republice pobočku své finanční divize Dell Financial Services. Cílem strategické expanze je poskytovat zdejším zákazníkům a partnerům alternativní možnosti financování technologií zahrnující také Dell APEX portfolio. Nové platební metody jim umožní dosáhnout jejich cílů digitální transformace díky efektivnějšímu řízení peněžních toků a uchování kapitálu.

„Dell Financial Services jsou přirozeným rozšířením naší strategie, jejímž cílem je stát se předním poskytovatelem nezbytných technologických řešení,“ říká Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Dell Technologies v České republice. „Reagujeme na poptávku našich zákazníků po širších možnostech, abychom jim umožnili realizovat podnikovou transformaci s pomocí různých konkurenceschopných variant financování. Dell Financial Services disponují specializovanými pracovníky, procesy a nástroji, které tuto přidanou hodnotu zajišťují. A co je nejdůležitější, možnosti financování nabízené Dell Financial Services jsou k dispozici jak přímo, tak prostřednictvím našich distribučních partnerů.“

Vše potřebné pro jednoduché a flexibilní financování na jednom místě

Dell Financial Services nabízí možnosti financování, které zahrnují:

  • Technology Ownership a Software financing umožňují zákazníkům pořídit si technologie a software, které potřebují k rozvoji svého podnikání, a zároveň rozložit náklady na vlastnictví v čase.
  • Řešení Technology Rotation a Dell APEX PC-as-a-Service optimalizují správu životního cyklu hardwaru, takže zákazník může využívat nejnovější technologie na bázi pravidelných plateb a zároveň uvolnit kapitál. Na konci období mají zákazníci možnost vrátit aktiva k repasování nebo recyklaci, čímž podporují cirkulární ekonomiku.
  • Dell APEX Flex on Demand umožňuje platbu dle skutečného využití. Jde o flexibilní model spotřeby, díky kterému mohou zákazníci zvyšovat a snižovat využívané zdroje s platbami odpovídajícími skutečnému využití.

Tyto přizpůsobitelné platební metody jsou propojeny s portfoliem řešení společnosti Dell Technologies – včetně hardwaru, softwaru a služeb. Nové metody pomohou zákazníkům nejen zlepšit jejich obchodní výsledky, ale také strategicky přemýšlet nad investicemi do IT.

Individuálně přizpůsobené finanční strategie pro různé potřeby IT

Díky správě životního cyklu mohou zákazníci efektivně plánovat obnovu technologií dle svých obchodních potřeb. Řešení Technology Rotation jim pomáhá pružně reagovat na nejrůznější situace, jako jsou například sezónní výkyvy v podnikání nebo bezpečnostní problémy, a využívat rychlých technologických inovací. Služba Dell APEX PCaaS zjednodušuje nasazení technologií, umožňuje plánovat náklady a uvolňuje kapitál pro investice do moderních služeb pro zaměstnance. Znamená to, že IT specialisté mohou nasazovat počítače rychleji, s menším úsilím a větší kontrolou, což zajišťuje produktivitu zaměstnanců, dostupnost nejnovějších zařízení a technologií a potřebné zabezpečení.

Alternativně mohou zákazníci platit za technologii na základě skutečné spotřeby. Dell APEX Flex On Demand zjednodušuje a modernizuje využití technologií prostřednictvím flexibilního modelu spotřeby. Zahrnuje technologie on-premise, ovšem s flexibilitou a škálovatelností cloudu. To znamená, že zákazníci mohou snižovat nebo zvyšovat využívanou kapacitu podle aktuální potřeby, růst svým vlastním tempem a přizpůsobit spotřebu svému rozpočtu.

Celosvětově spravuje společnost Dell Financial Services aktiva ve výši přesahující 12 miliard USD a poskytuje podporu zákazníkům a partnerům společnosti Dell Technologies ve více než 50 zemích. Poskytuje komplexní platební a spotřební řešení v rámci společnosti Dell Technologies, obchodních partnerů a distributorů ve více než 50 zemích a ročně financuje projekty v objemu více než 9 miliard USD.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com