Zprávy

Dell Technologies a VMware umožní německé pojišťovně Munich Re lepší agilitu IT

Dell Technologies a VMware spolupracují s německou společností Munich Re, jednou z předních světových pojišťoven, na vytvoření konzistentního přístupu ke globálnímu provozu IT. Ten bude nejen výkonnější, ale i flexibilní při vysoké úrovni zabezpečení, které je vyžadováno pro datově náročné pracovní úlohy. Privátní cloud společnosti Munich Re nyní využívá k vytvoření hyperkonvergované infrastruktury systémy Dell VxRail s VMware Cloud Foundation. Dodatečné řešení Microsoft Azure VMware pak poskytuje možnost využívat hybridní cloud computing a nabízí větší flexibilitu pracovních zátěží.

Společnosti Dell a VMware pomáhají německé pojišťovně Munich Re snadněji dodržovat regulační předpisy a snižovat náklady na IT. Azure VMware, které je součástí řešení Microsoft Azure a moderní privátní cloud založený na technologiích Dell a VMware pomohou vytvořit konzistentní multicloudovou architekturu, v níž lze data a pracovní zátěže zpracovávat a dodávat přesně tam, kde jsou potřeba. Navíc je lze také sdílet v různých prostředích. Multi-cloudová architektura podpoří německou pojišťovnu Munich Re v nabízení ucelených zákaznických služeb napříč prostředími, a to díky konzistentní IT infrastruktuře, která konsoliduje všechna globální datová centra společnosti Munich Re do tří hubů.

„Se společnostmi Dell Technologies a VMware vytváříme konzistentní provozní model cloudu, který standardizuje infrastrukturu a inteligentním způsobem zvyšuje výkon, stabilitu a odolnost našeho prostředí,” říká Robin Johnson, CIO společnosti Munich Re. „Tato moderní multicloudová infrastruktura nám pomůže v každodenní obchodní činnosti tím, že poskytne agilitu, která umožní přizpůsobit ten správný cloud jakékoli aplikaci nebo případu použití.”

Řešení Azure VMware urychlí modernizaci aplikací a cloudu s menším rizikem a lepší ekonomikou než tradiční přístupy. Umožňuje také nativně rozšířit nebo migrovat stávající pracovní zátěže VMware na Microsoft Azure. Privátní cloud pojišťovací společnosti Munich Re bude založen na systémech hyperkonvergované infrastruktury Dell VxRail se softwarem VMware Cloud Foundation. Pojišťovna bude také využívat řešení VMware vRealize Cloud Management a VMware NSX, které poskytnou konzistentní správu napříč cloudovými prostředími a umožní využívat bezpečnostní politiky, které budou sledovat pracovní zátěže, ať už se přesunou kamkoli.

„Pojišťovnictví prochází technologickou revolucí, počínaje způsobem zpracování pojistných událostí a způsobem, jakým zapojují své zákazníky, konče,” říká Bradd Lewis, viceprezident společnosti Dell Technologies a globální vedoucí pracovník pro finanční služby. „Společnost Munich Re se obrátila na Dell a VMware s ambicí vytvořit multicloudovou strategii, která by jim dokázala poskytnout výkonnou a stabilní IT infrastrukturu a pružně reagovat na požadavky dynamického odvětví pomocí bezproblémové, standardizované a automatizované platformy.”

„V celém pojišťovnictví lze vidět, že zákazníci investují do hybridních cloudových strategií, aby mohli svým klientům poskytovat efektivnější a na míru šitá řešení,“ říká Jennifer Manry, viceprezidentka pro globální průmysly společnosti VMware. „Aby však zůstala zachována odolnost těchto strategií, je potřeba začít využívat chytrý přístup ke cloudu. VMware společně se společností Dell mají jedinečnou pozici k tomu, aby pojišťovně Munich Re pomohli urychlit inovace pomocí chytřejší cesty k hybridnímu cloudovému prostředí, které umožňuje flexibilní rychlé škálování a přesouvání pracovních zátěží mezi IT prostředími bez omezení.

Exit mobile version