Zprávy

Datech zpřístupňuje partnerům Autodesk špičkový GIS software společnosti Esri

Datech Solutions, specializovaná divize společnosti Tech Data – TD SYNNEX Company se zaměřením na distribuci produktů Autodesk, uzavřela partnerství se společností Esri, která je globálním lídrem v oblasti geoprostorových informací. Smlouva umožňuje partnerům distribuovat společnou nabídku Autodesk a Esri na podporu cloudové spolupráce v oblasti Bulding information modeling (BIM) a geografických informačních systémů (GIS).

Nový obchodní vztah přináší možnosti k rozšíření nabídky především pro partnery, kteří působí v segmentu AEC – architektury, stavebnictví a výstavby. Společnou nabídku tvoří technologie ArcGIS GeoBIM od společnosti Esri ve spojení s aplikací Autodesk BIM Collaborate Pro. ArcGIS GeoBIM dovoluje uživatelům a projektovým týmům zabývajícím se informačním modelováním budov (BIM) plně využívat výhod systému GIS. Poskytuje inovativní, uživatelsky přívětivé webové prostředí, které umožňuje využívat data z vícero systémů. Připojuje se také přímo k Autodesk BIM Collaborate Pro, cloudovému softwaru pro spolupráci a spolutvorbu postavenému na řešení Autodesk Construction Cloud.

„ArcGIS GeoBIM společnosti Esri nabízí partnerům společnosti Autodesk nové způsoby, jak svým zákazníkům pro oblast AEC nabídnout jedinečnou zkušenost a maximalizovat užitek z geoprostorových dat,“ uvedl Séamus Hurley, viceprezident společnosti Tech Data pro Datech Solutions v Evropě.

Datech je díky znalostem a zkušenostem s CAD/CAM/GIS řešeními a personalizovaným službám, které nabízí svým partnerům, dobře zaveden jako přední distributor Autodesku v regionu EMEA. Dohoda se společností Esri představuje součást širšího strategického plánu, podle kterého bude Datech k Autodesk produktům poskytovat navíc vybraná doplňková řešení s přidanou hodnotou.

Exit mobile version