Connect with us

Zprávy

Český Sonepar zefektivní distribuční procesy s cloudovým řešením Infor

Infor, dodavatel odvětvově-specifických cloudových řešení, oznámil, že společnost Sonepar Česká republika, distributor elektroinstalačních produktů, řešení a služeb, bude využívat Infor CloudSuite Distribution Enterprise, komplexní cloudové řešení určené specificky pro distribuční společnosti. Společnost očekává, že díky řešení Infor dosáhne v oblasti distribuce významných úspor a přínosů.

Ucelené řešení v Sonepar podpoří podnikové procesy od nákupu po prodej, plánování a predikce poptávky, skladování a dopravy, řízení vztahů se zákazníky a řadu dalších procesů. Podle odhadů zákazníka by po zprovoznění mělo dojít ke snížení nákladů na skladování a dopravu o 15 % a zvýšení produktivity o 20 %.

Nasazení cloudového řešení Infor s podporou platformy Amazon Web Services (AWS) pomůže společnosti Sonepar překonat některé aktuální výzvy v oblasti distribuce, kterými je např. je nedostatečná integrace systémů pro digitální komunikaci se systémy zákazníků i dodavatelů. Infor také umožní zlepšit správu skladu, dopravy a účetnictví, zrychlit reakci na změny poptávky a zvýšit úroveň spokojenosti zákazníků s nabídkou a dodacími lhůtami.

„Potřebovali jsme moderní a pružné řešení pro naši odbornou činnost,“ řekl Jiří Jaroš, vedoucí servisního oddělení v Sonepar Česká republika. „Důkladně jsme porovnávali více velkých systémů a na základě variability rozhraní a připravenosti pro digitalizaci jsme se rozhodli pro Infor. Mezi hlavními výhodami řešení Infor vidíme možnost propojení s našimi stávajícími systémy a s externími systémy zákazníků a dodavatelů, nastavení rozhraní podle vlastních potřeb a preferencí, využívání snadno škálovatelných cloudových služeb, či využívání pokročilých analytických nástrojů pro lepší rozhodování a plánování.“

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com