Connect with us

Zprávy

Česká pobočka Dell Technologies má nového Channel Sales Directora, je jím Milan Hrabovský

Novým Channel Sales Directorem české pobočky Dell Technologies byl v červenci jmenován Milan Hrabovský. Do Dell Technologies přichází ze společnosti QED Group, největší část profesního života však strávil v Microsoftu. Na nové pozici je jeho cílem pomoci partnerům dosahovat společných cílů a technologických inovací na straně zákazníků. Na pozici střídá Pavla Halfara, který ze společnosti po 17 letech odchází.

„Chci poskytovat našim partnerům dostatečnou podporu na to, aby zákazníkům mohli poskytovat ta nejlepší řešení ať už jde o IT infrastrukturu, úložiště, počítače, sítě, edge řešení či cokoliv dalšího,“ říká nový Channel Sales Director Milan Hrabovský, který přichází ze společnosti QED Group, kde působil 4 roky jako kouč, mentor a konzultant v oblasti rozvoje lidí a týmů. Předtím působil téměř 18 let na vedoucích pozicích ve společnosti Microsoft, kde získal spoustu zkušeností s IT byznysem jako takovým i se spoluprací s partnery. Jako ředitel divize vývoje se zde staral mimo jiné o rozvoj a podporu partnerů vyvíjejících aplikace pro firmy i koncové uživatele na platformě Microsoft. Zkušenosti získal také na pozici ředitele divize OEM, kde byl zodpovědný za prodej předinstalovaného softwaru a podporu výrobců počítačů v České a Slovenské republice. Dříve působil také ve společnosti General Electrics.

Milan Hrabovský (49) vystudoval České vysoké učení technické v Praze (Ing.), titul Master of Business Administration (MBA) pak získal na Rotchester Institute of Technology. Ve volném čase se věnuje své rodině, turistice a sportu.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com