Connect with us

Zprávy

Česká kolaborační platforma IceWarp získala schválení vlády v Chile. Nově může poskytovat cloudová řešení chilským vládním institucím

Česká společnost IceWarp, přední poskytovatel řešení pro podnikovou komunikaci a spolupráci, prošla schválením vlády v Chile. Nově tak patří mezi firmy, které mohou dodávat cloudová řešení chilským vládním subjektům a pomáhat jim s modernizací procesů. IceWarp pro tyto účely nabízí komplexní balík nástrojů virtuální kanceláře včetně cloudových služeb, e-mailového klienta a dalších kolaboračních funkcí.

IceWarp se výběrového řízení pořádaného chilskými úřady zúčastnila prostřednictvím svého autorizovaného partnera (PGA) sídlícího v Chile. „Náš autorizovaný partner v Chile je jedním ze schválených poskytovatelů, kteří mohou dodávat software vládním subjektům. Díky tomu je nyní IceWarp schváleným dodavatelem a prostřednictvím našeho partnera můžeme prodávat svá řešení vládním organizacím v celém Chile,“ vysvětluje Adam Badenhorst, Partner Success Manager ve společnosti IceWarp.

Osvědčené cloudové služby pro veřejné instituce

Doporučení chilské vlády upevňuje pozici společnosti IceWarp jako spolehlivého poskytovatele kvalitních a cenově dostupných cloudových řešení. V roli dodavatele pro veřejný sektor navíc není IceWarp žádným nováčkem. Už 15 let poskytuje kolaborační řešení chilské státní policii. E-mailového klienta IceWarp tak denně používá na 80 tisíc příslušníků „Carabineros de Chile“. IceWarp je také jedním ze tří nástrojů ke spolupráci doporučovaných ve Švédsku a řešení využívá například i malajský Úřad vlády.

Zájem veřejného sektoru, vládních institucí či univerzit si platforma IceWarp získala především svojí kvalitou a množstvím funkcí, které drží krok s velkými poskytovateli jako jsou Google či Microsoft. Na rozdíl od nich však IceWarp nabízí dvě silné konkurenční výhody: kompetitivní cenu a možnost zvolit lokální datové úložiště. To je pro veřejné instituce důležitý rozhodovací faktor, neboť bezpečnost dat a ochrana osobních údajů jsou pro ně stěžejní. Prostřednictvím sítě obchodních partnerů je řešení IceWarp k dispozici ve více než padesáti zemích světa a podniky i vlády jej čím dál častěji uznávají jako ideální náhradu za ostatní poskytovatele služeb.

Do Jižní Ameriky míří další investice

Kolaborační platforma IceWarp integruje komunikační nástroje, které pomáhají týmům organizovat a efektivně odvádět svoji práci. Mezi nabízené služby patří mimo jiné e-mail na podnikové úrovni, skupinový chat ke komunikaci a sdílení souborů v reálném čase, přehled úkolů, komplexní nástroj pro online konference nebo možnost společné práce na dokumentech. To vše v jednom přehledném uživatelském rozhraní, které lze uzpůsobit na míru. Platforma umožňuje i bezpečnou práci mimo kancelář prostřednictvím mobilních zařízení.

Po úspěšném vstupu na chilský trh se IceWarp chystá v Jižní Americe dále investovat a rozšiřovat svou místní přítomnost. Přímo v Chile má společnost své datové centrum a v následujících letech plánuje v regionu budovat další soukromé a veřejné cloudy. Efektivnější a bezpečnější kolaborační nástroje tak nabídne vládním a firemním zákazníkům nejen v Chile, ale i v celé Jižní Americe.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com