Connect with us

Zprávy

Bulharský Lesto Product přechází na cloudové řešení Infor

Infor, dodavatel cloudových aplikací, oznámil, že Lesto Product, bulharský výrobce kovových produktů, přechází na řešení Infor CloudSuite Industrial Enterprise s cílem zefektivnit celkové podnikové procesy napříč celou společností. Systém nasadí IPL Consulting Group, Infor Gold channel partner a poskytovatel poradenských služeb pro odvětví výroby ve východní Evropě.

Lesto Product také plánuje nasadit operační cloudovou platformu Infor OS, která poskytne klíčové funkčnosti pro rozvrhování výroby metodou konečných prvků a řízení kvality. S těmito cloudovými systémy a s podporou Amazon Web Services (AWS) zákazník očekává dosažení efektivnější realizace podnikových procesů a další zlepšování koordinace mezi jednotlivými odděleními. Kromě toho nová funkčnost pro správu dokumentace umožní uživatelům v rámci procesů shromažďovat a efektivněji řídit dokumenty typu výkresů, specifikací, instrukcí a dalších materiálů.

Společnost se spoléhá na ERP řešení Infor již od roku 2012, kdy využívá on-premise aplikaci Infor LN. Systém pokrýval všechny aspekty podnikání firmy a pomáhal zvyšovat celkovou produktivitu, synchronizovat aktivity, a vytvářet a využívat datové analýzy.

„V průběhu let jsme s využitím řešení Infor LN dosáhli skvělých výsledků a vytvořili skvělé partnerství s firmou Infor,“ řekl Ivaylo Gladnishki, výkonný ředitel Lesto Product. „Nyní ale vidíme nové možnosti v podobě multi-tenantního cloudového řešení Infor, takže naše patnerství se nyní dostane na novou úroveň. Rozhodli jsme se se přejít na novou cloudovou verzi Infor CloudSuite Industrial Enterprise, protože vidíme vysokou hodnotu v tom, že budeme moci využívat vždy aktuální funkčnost a technologické inovace bez nutnosti upgradování. Nové cloudové ERP řešení nám pomůže se zaměřit na výrobní procesy a poskytne nám lepší přehled o produktivitě a řízení nákladů napříč celou organizací. Očekáváme, že cloudové řešení Infor nám dovolí trávit méně času a snížit náklady na správu IT infrastruktury a zároveň nabídne vyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

Lesto plánuje zprovoznit Infor CloudSuite Industrial Enterprise v červenci tohoto roku. Infor CloudSuite navíc poskytne podporu automatizaci procesů, optimalizaci obchodních postupů v oblasti prodeje a nákupu, zlepšení procesů plánování a rozvrhování výroby, řízení výroby, skladovému hospodářství a finančnímu řízení.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com