Connect with us

Zprávy

Bezdrátová herní myš Trust GXT 980 Redex s nízkou latencí

Obsah obrázku myš Popis byl vytvořen automaticky

Novinkou na poli herních myší od společnosti Trust je model GXT 980 Redex vybavený vestavěnou dobíjecí baterií, která zajistí až 50 hodin nepřetržitého hraní a odolnými mechanickými spínači Kailh, které vydrží až 80 milionů kliknutí. Díky nízké latenci v kabelovém i bezdrátovém režimu jsou akce hráčů stejně rychlé jako jejich reakce.

Podle průzkumu společnosti GfK tvoří nyní bezdrátové herní myši polovinu všech prodaných herních myší. Jedná se o rostoucí trend, protože stále více hráčů používá herní myši jak pro hraní, tak pro svou práci. Myš GXT 980 Redex má vestavěnou dobíjecí baterii a – díky nízké latenci v kabelovém i bezdrátovém režimu – je ideální pro dlouhé herní seance i pracovní dny.

Nastavitelný, a velmi přesný, optický snímač nabízí citlivost až 10 000 DPI, zatímco 6 programovatelných tlačítek (včetně scrolovacího tlačítka) umožňuje uživatelům přizpůsobit myš svému hernímu stylu. Dodávaný software také umožňuje uživatelům upravit nastavení maker a osvětlení RGB na konkrétní profily. Myš Trust GXT 980 Redex váží 111 g (nelze přizpůsobovat váhu závažími) a je vhodná pro praváky. K počítači se připojuje a tím i napájí svůj zabudovaný akumulátor pomocí USB-C kabelu, ale ve většině času je určena pro bezdrátové používání skrze USB dongle. Je kompatibilní se systémem Windows.

Koncová cena herní myši Trust GXT 980 Redex je 999 Kč.

Klíčové vlastnosti:

– Volba rozlišení/rychlosti: 200-10 000 DPI

– Bezdrátové připojení s nízkou latencí: Záleží jen na vás, zda budete hrát bezdrátově nebo kabelově během nabíjení.

– Vestavěná dobíjecí baterie poskytuje až 50 hodin nepřetržitého hraní

– Přizpůsobitelné osvětlení RGB – dle vaší nálady nebo atmosféry

– Odolné mechanické spínače Kailh: Testováno až na 80 milionů kliknutí.

– 6 programovatelných tlačítek

 

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com