Connect with us

Zprávy

Aruba ocenila TD SYNNEX jako distributora roku 2022 pro region CERTA

Společnost Aruba, která je součástí Hewlett Packard Enterprise, rozdělovala v rámci Aruba EMEA Channel Partner Awards Academy ocenění nejlepším distributorům a partnerům v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. Česká TD SYNNEX byla v rámci slavnostního ceremoniálu vyhlášena nejlepším distributorem roku 2022 pro region CERTA (Central & Eastern Europe, Russia, Turkey, Africa).

„Těší nás, že jsme se stali lídrem v konkurenci mezi distributory v rámci celého regionu. Získané ocenění odráží naše obchodní úspěchy, péči o ekosystém partnerů a vysoké kompetence našich specialistů. Velký dík patří našim zákazníkům, partnerům a týmu HPE Aruba v České republice. Bez nich bychom ocenění nedosáhli,“ uvedl Petr Douda, HPE Team Leader v TD SYNNEX. „Oblast síťových řešení je pro nás strategická, a právě portfolio HPE Aruba přináší ideální řešení. Jsme rádi, že HPE Aruba ocenila usilovnou práci a nasazení celého týmu,“ dodal Petr Douda.

 

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com