Connect with us

Zprávy

Ariete Group rozvíjí byznys s podporou GFI KerioConnect MSP

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že česká společnost Ariete Group úspěšně využívá GFI KerioConnect MSP k rozvoji svého mezinárodního podnikání. Potřebnou flexibilitu v komunikaci ji poskytuje snadná práce s cloudovým e-mailovým řešením na mobilních zařízeních bez ohledu na využívanou platformu. Řešení nasadila a provozuje společnost Kinet, partner GFI Software v České republice.

Ariete Group s.r.o. se zabývá výrobou plastových dílů do odvětví automotive s pomocí moderních a velkých lisovacích strojů o výkonu od 35 do 500 tun. Využívá pokročilé technologie, robotická pracoviště a vlastní 3D měřicí centrum. Společnost má jednu z nejmodernějších a největších lisovacích kapacit v Evropě, její výrobní a skladovací lokality se nyní nacházejí v Bulharsku, kde zaměstnává na 300 pracovníků.

Velmi důležitým argumentem během rozhodování byla bezproblémová synchronizace s mobilními zařízeními (tablety a chytrými telefony), protože všichni pracovníci od úrovně středního managementu jsou často na cestách a potřebují mít okamžitý přístup ke svým e-mailům. Navíc, v rámci některých provozů se využívají mobilní klienty i přímo na dílnách nebo ve skladech.

Zákazník na e-mailovém řešení oceňuje zejména flexibilitu, která je pro rychle rostoucí firmu na velmi konkurenčním automotive trhu naprosto klíčová. Dále je to schopnost GFI KerioConnect MSP fungovat na jakékoliv platformě. A nakonec také bezpečnost – v případě potřeby má podnik možnost obnovit data prakticky okamžitě.

„Se společností Kinet nás pojí dlouhá historie spolupráce na řadě projektů a jedním z nich je i nasazení a provozování e-mailového řešení GFI KerioConnect MSP,“ řekl David Kubát, technický ředitel, Ariete Group. „Na řešení oceňujeme zejména jeho snadné ovládání a možnost použití na mobilních zařízeních. Na týmu Kinet se nám zase líbí rychlost a osobní přístup v případě výskytu jakýchkoliv problémů, které z povahy našeho podnikání v automotive potřebujeme řešit většinou bezodkladně.“

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com