Connect with us

Zprávy

Acronis zjednodušuje ochranu koncových bodů s novým EDR řešením

Acronis, globální lídr na trhu řešení kybernetické ochrany, oznámil dostupnost nástroje Advanced Security + Endpoint Detection & Response (EDR) pro MSP platformu Acronis Cyber Protect Cloud. S novými funkcemi, jako je např. analýza útoků postavená na umělé inteligenci, redukuje Acronis EDR přílišnou komplexnost, zjednodušuje práci a zefektivňuje bezpečnostní operace. Pro MSP to znamená snazší nasazení uceleného, integrovaného řešení kybernetické bezpečnosti a ochrany dat u svých zákazníků.

Stále více organizací se obrací na poskytovatele MSP služeb, aby zajistili potřeby spolehlivého zálohování a bezpečnosti s pomocí jednoduchých, a přitom účinných nástrojů. Ochrana koncových zařízení by neměla být komplikovaná či nákladná, avšak spousta současných MSP nástrojů vyžaduje více produktů pro úplnou ochranu k zabezpečení obchodní kontinuity. Acronis EDR je vhodný pro organizace všech velikostí, které hledají pokročilá, integrovaná bezpečnostní řešení. Acronis nyní přidává EDR řešení do své platformy Acronis Cyber Protect Cloud a mj. zajišťuje:

  • Schopnost rychle a snadno analyzovat a prioritizovat bezpečnostní incidenty bez nákladné expertízy a časově náročných procesů.
  • Integrované funkce kybernetické bezpečnosti, zálohování a obnovy pro zajištění ucelené ochrany kritických firemních systémů a obchodní kontinuity v případě útoku.
  • Komplexní nástroj kybernetické ochrany, který MSP společnosti mohou snadno nasadit, spravovat a škálovat.

„Současná EDR řešení jsou často vnímána jako velmi komplexní, a tudíž i velmi nákladný nástroj,“ řekl Štěpán Bínek, manažer prodeje cloudových řešení Acronis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Acronis tuto představu boří tím, že přidává do své MSP platformy ucelený nástroj pro ochranu koncových zařízení, který umožňuje poskytovatelům služeb nabízet high-end služby za velmi konkurenceschopné ceny svým koncovým zákazníkům, a to i z řad SMB společností.“

Acronis EDR nabízí širokou škálu možností obnovy, které využívají výhody integrace nástrojů zálohování, správy koncových zařízení a zabezpečení koncových bodů v rámci platformy Acronis Cyber Protect. Je navrženo na míru poskytovatelům řízených služeb (MSP), kteří díky němu mohou rychle a snadno analyzovat a řešit bezpečnostní incidenty, minimalizovat dobu provozních výpadků a udržovat obchodní kontinuitu svých zákazníků.

Pro více informací o Acronis Cyber Protect Cloud a balíčku Advanced Security + EDR naleznete na https://www.acronis.com/cs-cz/products/cloud/cyber-protect/ resp. https://www.acronis.com/en-us/products/cloud/cyber-protect/security-edr/.

 

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com