Connect with us

Zprávy

Acronis rozšiřuje nabídku zabezpečení nad rámec EDR o nové řešení Extended Detection and Response (XDR)

Acronis, globální lídr na trhu řešení kybernetické ochrany, představuje Acronis XDR, nejnovější přírůstek do portfolia řešení kybernetické bezpečnosti. Řešení Acronis XDR, které se snadno nasazuje, spravuje a udržuje, rozšiřuje současnou nabídku řešení pro ochranu koncových bodů (EDR) a přináší kompletní nativně integrované, vysoce efektivní kybernetické zabezpečení s ochranou dat, správou koncových bodů a automatizovanou obnovou speciálně vytvořené pro poskytovatele řízených služeb (MSP).

Kybernetické útoky jsou stále sofistikovanější díky nasazování umělé inteligence a rozšiřování útočných vektorů, což zvyšuje zranitelnost organizací vůči únikům dat a malwaru. K ochraně svých zákazníků mají MSP nabízející služby kybernetické bezpečnosti běžně na výběr složité nástroje s nedostatečnou či neúplnou ochranou, jejichž nasazení a údržba jsou nákladné a časově náročné. Acronis XDR, které poskytuje kompletní ochranu bez vysokých nákladů a přílišné komplexnosti, je přímou reakcí na tyto výzvy.

Mezi hlavní funkce a přínosy Acronis XDR patří:

  • Nativní integrace v oblasti kybernetické bezpečnosti, ochrany dat a správy koncových bodů. Produkt je navržen tak, aby chránil zranitelné plochy útoku, což umožňuje spolehlivou kontinuitu podnikání.
  • Vysoká efektivita s možností snadného spuštění, správy, škálování a poskytování bezpečnostních služeb. Zahrnuje také analýzu incidentů založenou na umělé inteligenci a reakci na jedno kliknutí pro rychlé vyšetření a reakci.
  • Vytvořeno pro MSP včetně jednotného agenta a konzole pro všechny služby a přizpůsobitelné platformy pro integraci dalších nástrojů do unifikované technologické platformy.

„Je nezbytné, aby MSP poskytovali spolehlivou kybernetickou bezpečnost zákazníkům s různorodými IT prostředími a omezenými rozpočty,“ řekl Gajdar Magdanurov, prezident společnosti Acronis. „Řešení Acronis XDR umožňuje MSP poskytovatelům nabízet špičkové zabezpečení bez komplexnosti a vysoké režie tradičních neintegrovaných nástrojů. Toho bylo dosaženo několika způsoby, včetně funkcí podporovaných AI v rámci řešení Acronis, které pomáhají MSP poskytovat maximální úroveň kybernetické bezpečnosti bez potřeby vysoce odborných znalostí.“

Začátkem tohoto roku společnost uvedla na trh Acronis MDR s podporou technologie Novacoast, jednoduchou, efektivní a pokročilou službu ochrany koncových bodů pro MSP s nativní integrací ochrany dat, která zajišťuje vysokou odolnost organizace. Acronis MDR je nabídka služby využívaná s řešením Acronis EDR zaměřeným na platformu ochrany koncových bodů (EPP), které poskytuje pasivní ochranu koncových bodů. Rozšíření o Acronis MDR posiluje možnosti MSP v oblasti zabezpečení bez potřeby velkých bezpečnostních zdrojů nebo dodatečných investic.

Uvedení Acronis MDR a XDR navazuje na řadu bezpečnostních řešení společnosti Acronis postavených na nabídce řešení EDR uvedeného na trh v květnu 2023. Tato řešení využívají inovace založené na umělé inteligenci a nativní integraci, které snižují složitost a poskytují kompletní zabezpečení tím nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem. Díky komplexnímu bezpečnostnímu portfoliu od Acronis mohou nyní MSP nabízet svým zákazníkům ucelenou kybernetickou bezpečnost a škálovat provoz tak, aby mohli rozvíjet své podnikání.

Chcete-li se dozvědět, jak začít s Acronis XDR, navštivte: https://www.acronis.com/en-us/products/cloud/cyber-protect/extended-detection-and-response/.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com