Connect with us

Zprávy

Acronis přidává do Acronis Cyber Protect Cloud nové nástroje automatizace a strojové inteligence

Acronis, globální lídr v oblasti kybernetické ochrany, představil důležité aktualizace své platformy Acronis Cyber Protect Cloud ve formě nových automatizačních nástrojů v produktu Advanced Automation a inovativních prvků strojové inteligence (MI) v rámci řešení Advanced Management. Obě rozšíření pomohou poskytovatelům MSP služeb zjednodušit svou práci, zaměřit se na aktivity přinášející vyšší hodnotu, a nabízet nástroje nezbytné k zabezpečení zákaznických systémů, dat, aplikací.

76 % IT správců dnes bojuje s tím, že nemají potřebný přehled o svých aplikacích a zařízeních. Pro MSP poskytovatele je ale mít přehled o zákaznické infrastruktuře naprosto klíčové, aby dokázali zabránit neplánovaným výpadkům a identifikovat a řešit vzniklé problémy. Protože výpadky provozu jsou velmi nákladné, jejich zákazníci od nich očekávají rychlou reakci a plnění poměrně náročných SLA požadavků. S novým balíčkem Advanced Automation získají MSP poskytovatelé vyšší úroveň automatizace s možností integrovat zákaznické back-office funkce se službami Acronis. Nové funkce například zahrnují automatizaci vyúčtování služeb, sledování a reportování SLA, podporu ticketovacího systému, automatizované určování účtovatelného a neúčtovatelného času, reportování provozní výkonnosti a ziskovosti, centralizované řízení z konzole Acronis a další. S aktualizací balíčku Advanced Management, který následuje krátce po uvedení nové verze Acronis Cyber Scripting, mají nyní MSP přístup k ucelenému, proaktivnímu řešení pro správu koncových bodů, jež nabízí:

• Vzdálený monitoring k automatizované detekci anomálií postavený na strojové inteligenci

• Spolehlivý patch management s automatickou zálohou v případě neúspěšné aplikace záplaty

• Vylepšení Remote Desktop umožňující přístup i přes pomalé sítě a s podporou pro platformy MacOS a Linux

• Inovované zabezpečení vzdáleného přístupu a nástroje Cyber Scripting díky dvoufaktorové autentizaci a novému protokolu využívajícímu dvoucestné šifrování AES. Tyto nové funkce pracují v kombinaci s dalšími nástroji v rámci komplexní platformy Acronis Cyber Protect Cloud, která poskytuje ucelenou ochranu s využitím bezpečnostních, zálohovacích a disaster recovery produktů. Podobně maximální účinnosti dosahují nové funkce Advanced Automation v kombinaci s dalšími řešeními Acronis podporujícími automatizaci firemních procesů.

Nové nástroje a funkce začne společnost Acronis nabízet v rámci prosincové aktualizace a oba produkty pro automatizaci a strojovou inteligenci budou plně dostupné v prvním čtvrtletí 2023.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com