Zprávy

Acer uvádí prémiový konvertibilní Chromebook a Chromebook Tablet

Acer představil nové chromebooky určené pro firmy, rodiny i běžné spotřebitele, které poskytují nejnovější výkonné procesory a mají odolné provedení splňující normy MIL-STD 810H. Funkce navíc pomáhají zákazníkům s operačním systémem Acer Chrome OS maximálně využít zařízení pro činnosti, jako je práce na dálku, zábava a produktivita na cestách.

„Společnost Acer je i nadále lídrem v oboru prémiových chromebooků, které jsou vysoce výkonné, bohatě vybavené a poskytují přesně to, co naši zákazníci od chromebooků očekávají,“ řekl James Lin, generální ředitel divize Notebooky, IT Products Business, Acer Inc. „Vzhledem k tomu, že nové generace spoléhají na chromebook, aby ve svém propojeném světě dělaly více věcí, ať už jde o práci nebo osobní projekty, budou inovace společnosti Acer základem jejich produktivního a příjemného uživatelského zážitku.“

Acer Chromebook Spin 714 — špičkové technologie, vysoký výkon, konvertibilní konstrukce

Notebooky Acer Chromebook Spin 714 (CP714-1WN) a Acer Chromebook Enterprise Spin 714 jsou nejnovější prémiové chromebooky od společnosti Acer. Tato zařízení s ověřením pro platformu Intel Evo využívají procesory Intel Core 12. generace (až Core i7), které přinášejí oproti předchozím generacím o 20 % vyšší výkon a umožňují zvládat náročné úlohy, jako je převod videa, střih videa a hraní. Nové zařízení s operačním systémem Chrome OS je připraveno k použití, kdykoli se uživatel objeví; probudí se z režimu spánku během několika sekund a poskytne až 10 hodin výdrže na baterii nebo až čtyři hodiny používání po 30minutovém rychlonabíjení.

14″ dotyková obrazovka poskytuje živý obraz se 100% pokrytím barevného prostoru sRGB a dodává se ve dvou variantách rozlišení: WQXGA (2 560 × 1 600 px) a WUXGA (1 920 × 1 200 px), obě s antimikrobiálním sklem Corning Gorilla Glass, které odolává skvrnám a bakteriím způsobujícím zápach. Vyšší poměr stran 16:10 poskytuje studentům a profesionálům další prostor na obrazovce pro skicování, psaní poznámek a přístup k aplikacím pomocí stylusu USI, který rozlišuje 4 096 úrovní citlivosti na tlak.

Acer Chromebook Spin 714 je optimalizován pro videokonference a vybaven webovou kamerou MIPI s rozlišením Full HD, technologií dočasné redukce šumu a soustavou dvou mikrofonů. Dvojice reproduktorů směřujících nahoru se zvukem DTS Audio a inteligentním zesilovačem zase poskytuje vysoce kvalitní zvuk bez zkreslení. Acer Chromebook Spin 714 je vybaven mnoha funkcemi pro připojení a pohodlí, jako je Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, podsvícená klávesnice a řada portů včetně HDMI a dva Thunderbolt 4. Volitelná čtečka otisků prstů umožňuje rychlé a bezpečné přihlášení uživatele.

Prémiová konvertibilní konstrukce notebooku Acer Chromebook Spin 714 umožňuje zákazníkům využívat mnoho funkcí. Elegantní hliníkové tělo se může pochlubit odolností splňující normy MIL-STD 810H, která jej chrání před promáčknutím a pády. Nechybí ani 360° panty, které umožňují jeho přeměnu pro různé způsoby používání.

Acer Chromebook Tab 510 — mimořádné odolný tablet s volitelným LTE připojením

Společnost Acer představila nový tablet Acer Chromebook Tab 510 (D652N/D652NL) s odolnou a přenosnou konstrukcí a výkonem, který umožňuje používat Chrome OS na cestách v praktickém provedení tabletu. Tablet Acer Chromebook Tab 510 poskytuje vynikající konferenční zážitek díky 10,1″ IPS displeji s poměrem stran 16:10 a rozlišením Full HD (1 920 × 1 200 px), 5Mpx přední webkameře MIPI pro videohovory a 8Mpx MIPI fotoaparátu pro pořizování snímků z okolního světa.

Díky výpočetní platformě Snapdragon 7c Gen 2 a volitelnému 4G LTE připojení mohou být uživatelé neustále připojeni k síti bez závislosti na Wi-Fi. Acer Chromebook Tab 510 je díky 11hodinové výdrži baterie na jedno nabití optimalizován pro použití na cestách, takže je ideálním společníkem pro náročný den.

Chromebook Tablet je vyroben tak, aby vydržel i ty nejnáročnější dny, a to díky šasi odolnému proti nárazům, rohovým nárazníkům tlumícím rázy a zesílené konstrukci, která jej chrání před pády z výšky až 122 cm – splňuje normy MIL-STD 810H. Navíc je na povrchu dotykové obrazovky vybaven antimikrobiálním sklem Corning Gorilla Glass, které omezuje růst mikroorganismů způsobujících zápach a skvrny.

Acer Chromebook Tab 510 poskytuje uživatelům přirozený pocit přiložení pera k papíru, protože je vybaven dokoupitelným stylusem USI s 4 096 úrovněmi citlivosti. K dispozici je volitelné pouzdro Keyboard Folio Case, které umožňuje používat zařízení s klávesnicí podobnou klávesnicím u notebooku.

Exit mobile version