Connect with us

Zprávy

Acer rozšiřuje své prémiové herní portfolio o nový Predator Triton 16

Společnost Acer dnes představila nový herní notebook Predator Triton 16 (PT16-51), nejnovější přírůstek do své výkonné herní řady. Tento notebook pro hraní her i práci je vybaven nejnovějšími procesory Intel® Core™ 13. generace, grafickým procesorem NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop a až 32 GB operační paměti DDR5 spolu s množstvím funkcí, které nadchnou každý typ hráče. Aby byly životně důležité komponenty během herních seancí chladné, kombinuje pokročilé chladicí řešení notebooku dva ventilátory AeroBlade™ 3D 5. generace, optimalizaci Vortex Flow a tepelné mazivo z tekutého kovu na procesoru. To vše je umístěné v tenké kovové konstrukci.

Evoluční výkon a chlazení

Elegantní, a přitom výkonný počítač Predator Triton 16 má tloušťku pouhých 19,9 mm a vyznačuje se propracovaným kovovým krytem s lesklým stříbrným povrchem, který hráčům poskytuje jistotu vysoké pevnosti a snadné přenositelnosti při hraní na cestách. Tento Nový tenký herní notebook v sobě skrývá obrovskou výpočetní sílu, protože je vybaven procesory Intel Core i9 až 13. generace, které jsou podporovány novou hybridní architekturou jader s maximální turbo frekvencí 5,4 GHz. Procesor pracuje ruku v ruce s grafickým procesorem NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop spolu s technologií NVIDIA DLSS 3 a jejím balíkem funkcí pro optimalizovaný ray tracing a výkon ve všech oblastech. Hráči se dočkají ještě většího nárůstu výkonu, protože notebook lze nakonfigurovat s až 32 GB paměti DDR5 5200 MHz a až 2TB PCIe M.2 SSD v konfiguraci RAID 0.

Herní notebook Predator Triton 16, který může nabídnout i měsíční předplatné Xbox Game Pass Ultimate, přináší strhující vizuální zážitky díky 16″ (16:10) IPS displeji s rozlišením WQXGA 2 560 × 1 600 px, který se může pochlubit špičkovým jasem 500 nitů a skvělou obnovovací frekvencí 240 Hz v úzkých rámečcích. Nabízí také 100% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a podporu technologií NVIDIA Advanced Optimus a NVIDIA G-SYNC, které zajišťují plynulý a živý obraz pro podmanivé zobrazení i těch vizuálně nejnáročnějších her.

Aby byli hráči připraveni na bitvu, využívá notebook špičkové chlazení, které podtrhuje systém dvou ventilátorů se speciálně navrženými kovovými ventilátory AeroBlade™ 3D 5. generace. Predator Triton 16 posouvá hranice ještě dále díky technologii Acer Vortex Flow, která se skládá ze speciálních tepelných trubic a výfukových otvorů. Ty udržují vnitřní části chladné, zatímco se tepelné mazivo z tekutého kovu na procesoru stará o lepší vyzařování tepla, aby stroj pracoval na maximální výkon.

Kompletní konektivita a ovládání

Hráči mají plnou kontrolu nad klávesami díky klávese PredatorSense™, která umožňuje bezproblémové přizpůsobení RGB osvětlení jednotlivých kláves, nastavení uživatelského rozhraní, systémů řízení a dalších funkcí ve speciální aplikaci PredatorSense. Predator Triton 16 běží na operačním systému Windows 11, je vybaven technologií Intel® Killer™ DoubleShot™ Pro (E2600+Wi-Fi 6E 1675i), velkorysým množstvím funkčních portů, včetně dvou portů USB 3.2 Gen 2, HDMI 2.1, portu USB typu C s rozhraním Thunderbolt™ 4 a čtečky karet Micro SD™. Navíc mu jeho čtečka otisků prstů s podporou Windows Hello poskytuje dodatečnou ochranu a přístupnost.

Cena a dostupnost

Predator Triton 16 (PT16-51) bude v oblasti EMEA k dispozici v září za cenu od 2 299 €.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se liší v závislosti na zemi prodeje. Další informace o dostupnosti, specifikacích a cenách produktů na konkrétních trzích získáte na adrese www.acer.cz.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com