Connect with us

Zprávy

Acer představuje nové výkonné elektrokoloběžky Acer eScooter řady ES

Acer rozšířil své portfolio výrobků o elektrické koloběžky a představia dva nové modely eScooter, které podporují mobilní městský životní styl a zároveň všem zpřístupňují inovativní technologie šetrné k planetě. Díky výkonným motorům, skládací konstrukci a vylepšeným bezpečnostním prvkům mohou jezdci na nových elektrokoloběžkách eScooter Acer řady ES bez námahy brázdit městské ulice pohodlně, bezpečně a stylově a mohou na jedno nabití ujet vzdálenost až 60 km.

Funkční design elektrokoloběžek eScooter řady Acer ES je ideální pro profesionály i technické nadšence, kteří hledají nové způsoby, jak se pohybovat nebo dojíždět do práce, aniž by museli používat moped nebo kolo.

Elektrokoloběžky Acer eScooter řady 5: Rychlejší a chytřejší koloběžka na delší cesty se špičkovými technologiemi aktivovanými pomocí aplikace

Elektrokoloběžka Acer řady 5 váží 18,5 kg a v rozloženém stavu měří 118 x 49 x 125 cm. Její výkonný motor 36 V/ 350 W, který je umístěný vpředu, umožňuje jezdci velmi rychle dosáhnout maximální povolené rychlosti 20 km/h nebo 25 km/h (v závislosti na zemi a místní legislativě) a stoupat do svahů s 16% rychlostí, přičemž vydrží zatížení až 100 kg. Díky vylepšeným hi-tech funkcím, které lze aktivovat pomocí přiložené aplikace (ovládání světlometů, elektrický zámek a boční osvětlení), nabízí 3 úrovně rychlosti, díky nimž lze snadno přepínat mezi běžnou jízdou rychlostí 6 km/h, dojížděním rychlostí 10 km/h a sportovním režimem na 25 km. Má také možnost tempomatu. Její lithium-iontová baterie s kapacitou 15 Ah dokáže na jedno nabití ujet až 60 km, což z ní dělá jednu z nejefektivnějších elektrokoloběžek ve své kategorii.

Skládací elektrokoloběžka eScooter řady Acer 5 o hmotnosti 18,5 kg je černá se zeleným okrajem. Její moderní design zahrnuje hliníkový rám, který je odolný proti nárazům, a přitom si zachovává robustní vzhled. Elektrokoloběžka Acer řady 5 je vybavena ergonomickými a odolnými rukojeťmi, širokou plošinou o rozměrech 64 x 16,5 cm pro pohodlnou polohu nohou vedle sebe spolu s 10 palcovými pěnovými koly odolnými proti defektu, která zajišťují spolehlivý záběr na povrchu vozovky a pohodlný pohyb v ulicích města. Elektrokoloběžka Acer řady 5 je také vybavena zadním tlumičem pérování, který snižuje nárazy od nerovností vozovky o 20 až 30 % a zajišťuje plynulejší jízdu.

Elektrokoloběžky Acer eScooter řady 3: Nabízí výkon a přenosnost za skvělou cenu

Model Acer řady 3 je určen pro uživatele, kteří mají omezenější rozpočet a hledají flexibilní, lehkou a rychle se dobíjecí elektrokoloběžku. Acer eScooter řady 3 s minimalistickým designem, výkonem a snadnou mobilitou potěší moderní obyvatele měst. Tyto elektrokoloběžky Acer eScooter jsou vybaveny vysokokapacitní lithium-iontovou baterií s kapacitou 7,5 Ah, která se nabije za pouhé 4 hodiny a poskytuje dlouhý dojezd až 30 km. Díky třem rychlostem lze snadno přepínat mezi příležitostnou jízdou rychlostí 6 km/h, dojížděním rychlostí 10 km/h nebo cestovní rychlostí 25 km/h. Výkonný nábojový motor 36 V/250 W-400 W s 15 % stoupáním spolehlivě pohání dojíždějící do cíle bez ohledu na to, zda je cesta rovná nebo nakloněná a zároveň odolává zatížení až 100 kg.

Nová skládací elektrokoloběžka eScooter o hmotnosti 16 kg je vyrobená z velmi odolné hliníkové slitiny, má elegantní černé tělo s charakteristickými zelenými grafickými prvky a kompaktní rozměry 107 x 49 x 120 cm. Je vybavena ergonomickými a odolnými rukojeťmi a 8,5 palcovými koly. Plošina o rozměrech 60 x 16,5 poskytuje více prostoru pro stabilitu nohou a bezpečnější a plynulejší jízdu, zatímco sklopná rukojeť je bezpečně připevněna k zadnímu blatníku a tvoří pevnou příčku, takže ji lze snadno zvednout v jedné ruce a přenášet do vozidel nebo do schodů.

Bezpečnost, funkčnost a design

Bezpečnost je u elektrokoloběžek Acer ES řady 3 a 5 klíčovým faktorem. Kolo je spojeno s řídítky trubkou, která je uvnitř konstrukce, díky čemuž mají jezdci vše pod kontrolou. Tomu také napomáhá to, že na řídítkách každého modelu se nachází LED displej, který ukazuje aktuální rychlost, úroveň nabití baterie a zvolený rychlostní režim. Pohodlná páčka plynu na řídítkách, kterou lze snadno nastartovat a ovládat, umožňuje jezdci rozjet se bez použití nohou, čímž zahájí samostatný pohyb a stisknutím páčky nabere rychlost.

Přední a zadní světlomety pro noční osvětlení silnice před vozidlem, brzdová světla a čtyři boční odrazky zajišťují, že jezdec je z dálky lépe viditelný. Oba modely jsou také vybaveny světlem pro odbočování během jízdy, které ukazuje směr dalšího pohybu. Řada 5 vyniká vysoce výkonným brzdovým systémem, který se skládá z elektronické brzdy vpředu a kovové kotoučové brzdy vzadu, což zaručuje kratší brzdnou dráhu v případě nouzového brzdění. Skládací noha umožňuje jezdci zaparkovat elektrokoloběžku, aniž by musel hledat opěrný bod.

Oba modely elektrokoloběžek Acer eScooter mají stupeň ochrany proti vodě IPX4, což znamená, že s nimi lze jezdit v kalužích. Elektromotor a baterie jsou bezpečně chráněny odolným pouzdrem z hliníku, které zabraňuje náhodnému poškození.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com