Connect with us

Zprávy

Acer omladí pracovní notebooky řady TravelMate P4, TravelMate Spin P4 a TravelMate P2

Společnost Acer dnes představila inovovanou řadu firemních notebooků TravelMate pro malé a střední podniky (SMB) a hybridní pracovníky, kterým nabízí širší výběr mobility a výkonu. Každý z odolných notebooků Acer TravelMate P4, TravelMate Spin P4 a TravelMate P2 nabízí pracovníkům v kanceláři, doma nebo na cestách vysoce propracované ovládání díky většímu touchpadu a tiššímu stisku kláves s pohodlným 1,55mm zdvihem.

Tyto odolné notebooky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysoký výkon po celý pracovní den, vylepšené zabezpečení, pokročilé možnosti připojení a odolnost na armádní úrovni. Jsou navrženy tak, aby zvládly reálné situace, jako je náraz při bezpečnostní kontrole na letišti nebo náhodný pád, a splňují specifikace MIL-STD 810H, což znamená, že vydrží pády, vlhkost i polití vodou.

Notebooky Acer TravelMate P2, TravelMate P4 a TravelMate Spin P4 poskytují zabezpečení a produktivitu na podnikové úrovni. Tyto počítače s jádrem Microsoft Secured poskytují pokročilé zabezpečení až na úroveň firmwaru. Čtečka otisků prstů SecureBio a infračervená kamera s krytkou pro ochranu soukromí podporují systém Windows Hello pro bezpečné přihlašování. Všechny modely nabízejí pokročilou konektivitu s Wi-Fi 6, která zajišťuje plynulejší bezdrátové připojení, a volitelnou podporu LTE, takže mohou obchodní cestující využívat okamžité připojení k místním mobilním sítím.

Acer TravelMate P4 a TravelMate Spin P4

14″ a 16″ notebooky TravelMate P4 a 14″ TravelMate Spin P4 jsou k dispozici s procesory Intel® Core™ i7 vPro® 12. generace nebo AMD Ryzen™ 7 PRO. IPS displej s úzkými rámečky a rozlišením WUXGA (1 920 × 1 200 px) poskytuje až 86 %[[1]] poměr obrazovky k tělu a poměr stran 16:10 dále maximalizuje využití prostoru na obrazovce. Všechny modely TravelMate P4 a TravelMate P4 Spin nabízejí vysokou kvalitu při videokonferencích díky mikrofonům s funkcí redukce šumu pomocí umělé inteligence, čtyřem reproduktorům směřujícím nahoru a vestavěnému systému DTS Audio pro kvalitnější zvuk bez zkreslení. Tyto ekologické notebooky využívají až z 37,7 %[[2]] PCR (Post-Consumer Recycled) plasty a ze 100 % recyklované obalové materiály.

Kromě toho je konvertibilní TravelMate Spin P4 vybaven antireflexním displejem, lze jej otočit o 360° do režimu notebook, stojánek, stan nebo tabletu a podporuje stylus AES 1.0 pro snadné psaní poznámek. Jeho obrazovka a touchpad se sklem Corning® Gorilla® Glass jsou odolné proti poškrábání a trvanlivé.

Nové notebooky TravelMate P4 a TravelMate Spin P4 s procesory AMD Ryzen PRO mají integrované hardwarové zabezpečení Pluton navržené společností Microsoft. Technologie Pluton je integrována přímo do procesoru a zajišťuje integritu systému zařízení se systémem Windows 11 s trvalou ochranou identit, dat a aplikací.

Acer TravelMate P2

Firemní notebooky Acer TravelMate P2 jsou vybaveny pantem umožňujícím otevření až do úhlu 180°, tedy naplocho, a dodávají se ve 14″ a 15,6″ provedení s nejnovějšími procesory Intel Core i7 vPro 12. generace. Zařízení obsahuje PCR (Post-Consumer Recycled) plast v celém šasi a touchpad OceanGlass™ je vyroben z plastu vázaného na oceán a vrstvy s UV texturou, která poskytuje na dotek pocit podobný sklu.

Cena a dostupnost

14″ Acer TravelMate P4 s procesory Intel bude v oblasti EMEA k dispozici v září 2022 za cenu od 999 €.

14″ Acer TravelMate P4 s procesory AMD bude v oblasti EMEA k dispozici v srpnu 2022 za cenu od 949 €.

16″ Acer TravelMate P4 s procesory Intel bude v oblasti EMEA k dispozici v září 2022 za cenu od 999 €.

16″ Acer TravelMate P4 s procesory AMD bude v oblasti EMEA k dispozici v srpnu 2022 za cenu od 949 €.

Acer TravelMate Spin P4 s procesory Intel bude v oblasti EMEA k dispozici v srpnu 2022 za cenu od 1 099 €.

Acer TravelMate Spin P4 s procesory AMD bude v oblasti EMEA k dispozici v srpnu 2022 za cenu 1 049 €.

Acer TravelMate Spin P2 bude v oblasti EMEA k dispozici v srpnu 2022 za cenu od 799 €.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com